In het eerste jaar moet gekozen worden voor een van de volgende streams :
1. De Technische stream ,omvattende de richtingen
2.De Natuurtechnische stream, omvattende de richtingen
3.De Analisten stream , met de richtingen
In het tweede jaar wordt er gekozen voor een van de Hoofdrichtingen,ondergebracht bij de drie streams.
In het derde leerjaar wordt tenslotte gekozen voor de richtingen waarin men haar/zijn beroep wil vinden.
In het vierde leerjaar wordt examen afgenomen en studeert men af in de betreffende richting .
Toelatingseisen
Tot de NATIN wordt toegelaten diegene die:
Organisatiestructuur NATIN - MBO
Direktie
De direktie bestaat uit de directeur en drie onderdirecteuren .De directeur heeft de algehele leidingen en de organisatie van het 4e leerjaar(examen),terwijl elke onderdirecter belast is met 1 bepaald leerjaar .
Directie | |
Mw. Ir.M.Kaboord | Directrice |
Hr. D.Abeleven | Onderdirecteur Studenten Administratie & Automatisering |
Hr. B.Sloote | Onderdirecteur Electro |
Mw. Ch.Stirling | Onderdirecteur Analisten |
Hr. M.Naarden | Onderdirecteur Technische beheer |
Mw. C.Grunberg | Onderdirecteur 1e Leerjaar |
Administratie | |
Adres | Telefoonnummers |
Natin Coppenamestraat 180 - 182 | |
Administratie | 490579 |
Directie | 490497 |
Natin Leysweg | |
Administratie | 498737 |
Decaan | 494991 |
dhr.Carrilho | 493982 |
Richtingscoordinatoren
De richtingscoordinatoren heeft de dagelijkse leiding van de betreffende
studierichting .
Commissie coordinaten | |
coordinaten | Richting |
Mw. S.Soeltan | Landbouw |
Mw. M.Kaboord | Landbouw |
Hr. A.Jethoe | Hydro/Meteo |
Hr. H.Tjong Ayong | Bosbouw |
Mw. N.Oedai | Mijnbouw |
Hr. G.Wikkeling | Bouwkunde |
Hr. B.Sloote | Weg&Waterbouwkunde |
Hr. J.Bruma | Electrotechniek-Energie |
Hr. M.Zaandam | Electrotechniek-Info |
Hr. E.Mormon | Werktuigbouwkunde |
Mw. Ch.Stirling | Chemisch Analisten |
Mw. L.Soerjoesing | Medisch Analisten |
Sektiehoofd
Het sektiehoofd
is belast met de coordinatie binnen een sektie en evalueert het leerplan van de sektie.
Commissie sectiehoofden | |
sectiehoofden | Vak |
Mw. C.Grunberg | Nederlands |
Mw. A.Bhikarie | Engels |
Hr. H.Playfair | Wiskunde |
Mw. Ch.Stirling | Scheikunde |
Hr.M.Tjin Liep Shie | Natuurkunde |
Hr. A.Tamrin | Economie |
Hr. M.Kasto | Hava |
Hr. J.Alvares | Maatschappij Orientatie |
Hr. E.Belfor | Lichamelijk Opvoeding |
Hr. W.Chikoer | Tekenen |
Mw. C.Peroti | Automatisering |
Hr. J.Fraser | Kennis Van Werktuigen |
Docenten Doelstelling
Examencommissie
De docenten zijn in te delen in drie catergorieen :
1.A.V.O docenten ,ondergebracht
in sekties
2.Docenten algemeen technische vakken
3. Docenten richtingsspecifieke vakken :
De doelstelling van het project is Versterking Middelbaar Beroepsonderwijs.
Om deze doelstelling te bereiken , zullen een aantal punten uitgewerkt worden en uitgevoerd dienen te worden .
Mw. M.Kaboord(vz) |
Hr. B.Sloote(ondervz) |
Hr. D.Abeleven(secretaris) |
Richtingcoordinatoren |
Examinatoren |
Gecommitteerden |
Toelatingscommissie
Hr. H.Playfair |
Overgangscommissie
overgangscommissie | ||
1e leerjaar | Analisten & Natuur | Electro, Wtb,Bouwkunde,Weg & Waterbouwkunde |
Mw. C.Grunberg(vz) | Mw. Ch.Stirling(vz) | Hr. B.Sloote(vz) |
Hr. E.Belfor | Mw. S.Soeltan | Hr. M.Kariem |
Hr. K.Carrilho | Hr. B.Toekimin | Hr. J.Sewdajal |
Mw. M.Calor | Hr. R.Kartoredjo | |
Mw. M.Ramawadh |